Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Змагання з настільного тенісу як загальношкільне свято

22-23 січня 2017 року в спортивній залі навчального корпусу №3 Луцького НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів-правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» відбувся турнір із настільного тенісу на першість школи серед учнів 8-11 класів. Його учасниками стали 28 учнів, серед яких – 6 дівчат. На відкриття турніру завітав заступник директора з навчально-виховної роботи Полюхович Валерій Михайлович, аби побажати його учасникам та вболівальникам результативних перемог.

На перший день змагань був призначений півфінал. Школярі стали гравцями чотирьох підгруп, очолюваних учасниками міських минулорічних змагань із настільного тенісу (Матюк Юлія (11-А клас) – група дівчат; у хлопців – Лисенко Максим (11-В клас), Жомерчук Владислав (11-Б клас), Корець Роман (11-В клас)).

Розпочалася напружена боротьба за вихід у півфінал. У результаті фіналістами були обрані гравці, що посіли у своїх підгрупах І й ІІ місця. Це Матюк Юлія (11-А клас), Сидорчук Катерина (9-В клас), Жомерчук Владислав (11-Б клас), Корець Роман (11-В клас), Рибка Денис (11-А клас), Лисенко Максим (11-В клас), Михалко Віктор (10-А клас), Копитюк Тарас (10-А клас). Підсумком першого дня змагань стало нагородження директором школи Анатолієм Миколайовичем Дудичем усіх фіналістів солодкими призами.

Фінал 23 січня – це гостра й напружена боротьба за призові місця. Як і в минулому навчальному році абсолютним переможцем змагань став Жомерчук Владислав (11-Б клас). Слід відмітити наполегливість та волю до перемоги ще двох учасників турніру: учня 10-А класу Михалка Віктора та випускника з 11-В класу Корця Романа. Загалом усі фіналісти продемонстрували майстерність гри, але учасниками команди, яка представлятиме ліцей на міських змаганнях у березні 2017 року стануть четверо найдосвідченіших. Отож, відповідно до результатів цьогорічних змагань із настільного тенісу І місце посів Жомерчук Владислав (11-Б клас); ІІ місце – Михалко Віктор (10-А клас); ІІІ місце – Корець Роман (11-В клас). І місце серед дівчат виборола Матюк Юлія (11-А клас). Переможці змагань були нагороджені цінними призами: це тенісні ракетки, навушники, портативні зарядні пристрої для смартфонів та інших ґаджетів (Power Bank). Спонсором призової акції став власник «Айфон Хаус» Матьора Тарас Ігорович, син вихователя нашої школи Матьори Ігоря Юрійовича. Організатори та учасники змагань висловлюють їм щиру вдячність за сприяння популяризації спорту серед дітей та підлітків.

Високий рівень шкільних змагань забезпечували його організатори: вчителі фізичної культури Кійко Володимир Миколайович, Вознюк Тетяна Миколаївна; вихователь першого класу Матьора Ігор Юрійович, який захоплюється тенісом і завжди допомагає в підготовці учнів до змагань міського рівня із цього виду спорту.