Четвер, 26.04.2018, 18:02
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "ЛНВК ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

Вітаємо!

Команду закладу,

за зайняте І місце

у міських змаганнях з технічного моделювання для молодших школярів

(керівники - Панасюк Таїсія Єфремівна, Форманюк Сергій Гаврилович)

 

Завгородню Анастасію,

ученицю 4 класу,

за зайняте ІІ місце

у міських змаганнях з технічного моделювання для молодших школярів

(керівники - Панасюк Таїсія Єфремівна, Форманюк Сергій Гаврилович)

 

Дудчика Івана,

учня 3 класу,

за зайняте І місце

у міських змаганнях з технічного моделювання для молодших школярів

(керівники - Панасюк Таїсія Єфремівна, Форманюк Сергій Гаврилович)

 

Жадан Дарину,

ученицю 11-А класу,

за зайняте ІІІ місце

у IІ (міському) етапі XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,

присвяченого Шевченківським дням в номінації "Історія України і державотворення"

(керівник - вчитель історії Юрченко Інна Олексіївна)

 

Голодюк Ірину,

ученицю 11-Г класу,

за зайняте ІІ місце

у I (міському) етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт

в секції "Релігієзнавство"

(керівник - вчитель історії Ольховий Сергій Андрійович)

 

Сусід Катерину,

ученицю 11-Б класу,

за зайняте ІІІ місце

у I (міському) етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт

в секції "Загальна біологія"

(керівник - вчитель біології Чепчук Людмила Петрівна)

 

Дужар Карину,

ученицю 11-Б класу,

за зайняте ІІ місце

у I (міському) етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт

в секції "Історія України"

(керівник - вчитель історії Кузьмич Микола Степанович)

 

Назарчук Іванну,

ученицю 11-А класу,

за зайняте ІІІ місце

у I (міському) етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт

в секції "Правознавство"

(керівник - вчитель правознавства Шумська Наталія Володимирівна)

 

Базюка Віталія,

учня 11-В класу,

за зайняте І місце

у I (міському) етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт

в секції "Філософія"

(керівник - вчитель історії Пушкар Наталія Дмитрівна)

 

Бугайчук Юлію,

ученицю 10-Б класу,

за зайняте І місце

у I (міському) етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт

в секції "Мистецтвознавство"

(керівник - вчитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Купчак Катерину,

ученицю 10-Б класу,

за зайняте ІІ місце

у I (міському) етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт

в секції "Соціологія"

(керівник - вчитель правознавства Михальчук Валерій Олександрович)

 

Вороб'я Андрія,

учня 9-А класу,

за зайняте ІІІ місце

у II (міському етапі) Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технічна праця)

(керівник - вчитель трудового навчання Форманюк Сергій Гаврилович)

 

Колектив учнів 2 класу,

переможців

міської виставки-конкурсу "Новорічний подарунок" у номінації "Новорічна композиція"

(керівник - Дорош Аліна Михайлівна)

 

Ємець Ярину,

ученицю 2 класу,

переможця

міської виставки-конкурсу "Новорічний подарунок" у номінації "Український сувенір"

(керівник - Дорош Аліна Михайлівна)

 

Горун Іванну,

ученицю 11-Б класу,

за зайняте ІІІ місце

у II (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

(керівник - вчитель правознавства Шумська Наталія Володимирівна)

 

Шостак Катерину,

ученицю 11-Г класу,

за зайняте ІІ місце

у II (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

(керівник - вчитель правознавства Шумська Наталія Володимирівна)

 

Купчак Катерину,

ученицю 10-Б класу,

за зайняте ІІ місце

у II (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

(керівник - вчитель правознавства Михальчук Валерій Олександрович)

 

Городнюка Назара,

учня 9-В класу,

за зайняте ІІІ місце

у II (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

(керівник - вчитель правознавства Шумська Наталія Володимирівна)

 

Лещук Даяну,

ученицю 9-В класу,

за зайняте ІІІ місце

у II (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

(керівник - вчитель правознавства Шумська Наталія Володимирівна)

 

Місіюка Павла,

учня 10-А класу,

за зайняте ІІІ місце

у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

у напрямку "Козацькому роду нема переводу"

(керівник - вчитель історії Кузьмич Микола Степанович)

 

Шепєлєва Олександра,

учня 11-А класу,

за зайняте ІІІ місце

у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

у напрямку "З попелу забуття"

(керівник - вчитель історії Юрченко Інна Олексіївна)

 

Тіткову Юлію,

ученицю 11-А класу,

за зайняте І місце

у міському конкурсі "Патріоти Волині" у номінації "Краща патріотична поезія"

(керівник - вихователь Куксенко Лілія Віталіївна)

 

Богдана та Максима Левицьких,

учнів 7-А класу,

за зайняте І місце

в обласному фестивалі двійнят та близнят "Схожі на всіх і не схожі ні на кого"

(керівники - педагог-організатор Клімашевська Олена Олександрівна,

вихователь Ковтун Алла Миколаївна)

 

Лінника Олександра,

ученицю 11-В класу,

за зайняте І місце

у міській виставці-конкурсі "Паперове диво" у номінації "Пап'є-маше"

(керівник - вихователь Кобець Наталія Григорівна)

 

Остимчук Тетяну,

ученицю 11-А класу,

за зайняте ІІІ місце

у міській виставці-конкурсі "Паперове диво" у номінації "Модульне орігамі"

(керівник - вихователь Куксенко Лілія Віталіївна)

 

Лещук Даяну,

ученицю 9-В класу,

за зайняте ІІІ місце

у II (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

(керівник - вчитель історії Ольховий Сергій Андрійович)

 

Купчак Катерину,

ученицю 10-Б класу,

за зайняте ІІІ місце

у II (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

(керівник - вчитель історії Ольховий Сергій Андрійович)

 

Бугайчук Юлію,

ученицю 10-Б класу,

за зайняте ІІ місце

у II (міському) етапі XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

(керівник - вчитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Баранець Ольгу,

ученицю 9-А класу,

за зайняте ІІ місце

у II (міському) етапі XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

(керівник - вчитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Траніну Маргариту,

ученицю 8 класу,

за зайняте ІІ місце

у II (міському) етапі XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

(керівник - вчитель української мови та літератури Сімонова Ніна Олександрівна)

 

Баранець Ольгу,

ученицю 9-А класу,

за зайняте ІІ місце

у II (міському етапі) Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

(керівник - вчитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Купчак Катерину,

ученицю 10-Б класу,

за зайняте ІІ місце

у II (міському етапі) Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

(керівник - вчитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Команду учнів 5 класу у складі:

Алкіна Дениса,

Кульчицького Кирила,

Петрука Назара,

за зайняті

І місце (результати Інтернет-голосування),

ІІІ місце (за рішенням журі)

у міському конкурсі "Дім для друга"

(керівник - вчитель трудового навчання Форманюк Сергій Гаврилович)

 

Сохацького Павла,

учня 8 класу,

за зайняте І місце

у ІІ міському конкурсі читців "Літературне гроно"

(керівник - педагог-організатор Клімашевська Олена Олександрівна)

 

Бурковсько Дмитра,

учня 3 класу,

за зайняте І місце

у ІІ міському конкурсі читців "Літературне гроно"

(керівник - педагог-організатор Клімашевська Олена Олександрівна)

 

Купчак Катерину,

ученицю 10-Б класу,

за зайняте ІІ місце

у міському етапі VIII Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

(керівник - вчитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Каліш Соломію,

ученицю 5 класу,

за зайняте ІІ місце

у міському етапі VIII Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

(керівник - вчитель української мови та літератури Сень Юлія Анатоліївна)

 

Збірну команду учнів школи у складі:

Павла Панфілова,

Соломії Каліш,

Вадима Мельничука,

Богдана Саковця,

Сабіни Мельничук,

Катерини Назарчук,

Максима Левицького,

Евеліни Панфілової,

Христини Алєксєєнко,

Назара Чашука,

Іванни Саковець,

Анастасії Морозової

Павла Місіюка,

за зайняте ІІІ місце

у міському фестивалі "Нащадки козацької слави"

(керівники - вчителі фізичної культури Вознюк Тетяна Миколаївна, Кійко Володимир Миколайович)

 

Сохацького Павла,

учня 8 класу,

за зайняте ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"

(керівник - педагог-організатор Клімашевська Олена Олександрівна)

 

Збірну команду учнів школи у складі:

Зубчика Назара,

Михальчука Гарика,

Аврамишина Сергія,

Калькова Дмитра,

учнів 11-Г класу

за зайняте ІІ місце

у міській Спартакіаді серед допризивної молоді

(керівник - вчитель предмета "Захист Вітчизни" Чуйко Василь Семенович)

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні посилання