Вівторок, 11.12.2018, 12:37
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Луцький ліцей Луцької міської ради Волинської області"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

Вітаємо!

Голуб Юлію

ученицю 10-Б класу

за зайняте ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

у напрямку "Географія рідного краю"

(Керівник - учитель географії Главічка Ніна Володимирівна)

 

Клименка Кирила

учня 8-А класу

за зайняте ІІІ місце

у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

у напрямку "Козацькому роду нема переводу"

(Керівник - учитель історії Пушкар Наталія Дмитрівна)

 

Гарбар Дарину

ученицю 8-Б класу

за зайняте ІІІ місце

у міському етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

у напрямку "З попелу забуття"

(Керівник - учитель історії Косинець Світлана Петрівна)

 

Купчак Катерину

ученицю 11-Б класу

за зайняте ІІІ місце

у ІІ міському етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

(Керівник - вчитель історії Ольховий Сергій Андрійович)

 

Дмитрук Богдану

ученицю 11-Б класу

за зайняте ІІ місце

у ІІ міському етапі XIX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

(Керівник - учитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Траніну Маргариту

ученицю 9-Б класу

за зайняте ІІ місце

у ІІ міському етапі XIX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

(Керівник - учитель української мови та літератури Сімонова Ніна Олександрівна)

 

Лівіцьку Олександру

ученицю 8-А класу

за зайняте ІІ місце

у ІІ міському етапі XIX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

(Керівник - учитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Дмитрук Богдану

ученицю 11-Б класу

за зайняте ІІ місце

у ІІ міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

(Керівник - учитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Лівіцьку Олександру

ученицю 8-А класу

за зайняте ІІ місце

у ІІ міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

(Керівник - учитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Чумаченко Яну та Чумаченка Костянтина

учнів 8-А класу

за зайняте ІІ місце

у міському фестивалі-конкурсі двійнят та близнят "Схожі на всіх і не схожі ні на кого"

(Керівники - Клімашевська Олена Олександрівна, Ковтун Алла Миколаївна)

 

Мартинюка Тимофія

учня 11-Б класу

за зайняте І місце

у ІІІ міському конкурсі читців "Літературне гроно"

(Керівник - вихователь 11-Б класу Перцюк Галина Михайлівна)

 

Клименка Кирила

учня 8-А класу

з перемогою - Гран-прі

у ІІІ міському конкурсі читців "Літературне гроно"

(Керівник - класний керівник 8-А класу Ковтун Алла Миколаївна)

 

Дмитрук Богдану

ученицю 11-Б класу

за зайняте ІІ місце

у міському етапі IX Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

(Керівник - учитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Траніну Маргариту

ученицю 9-Б класу

за зайняте ІІІ місце

у міському етапі IX Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

(Керівник - учитель української мови та літератури Сімонова Ніна Олександрівна)

 

Гарбар Дарину

ученицю 8-Б класу

за зайняте ІІІ місце

у міському етапі IX Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

(Керівник - учитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Команду учнів 8-9 класів у складі:

Артюха Антона,

Сохацького Павла,

Алєксєєнка Романа,

Пасича Юрія,

Савоніка Максима,

Фарбея Тараса

за зайняте ІІІ місце

у чемпіонаті міста з міні-футболу (футзалу) "Адреналін ліга"

серед юнаків 8-9 класів закладів ЗСО м. Луцька

(Керівники - вчителі фізичної культури Кійко Володимир Миколайович, Вознюк Тетяна Миколаївна)

 

Команду учнів 11 класів у складі:

Симоновича Вадима,

Мінчука Сергія,

Василевського Владислава,

Патіюка Дмитра,

Тарнавського Назара,

Середюка Євгена,

Хомика Максима,

Клімчука Романа,

Кочмарика Максима,

Кравчука Назара

за зайняте І місце

у чемпіонаті міста з міні-футболу (футзалу) "Адреналін ліга"

серед юнаків 10-11 класів закладів ЗСО м. Луцька

(Керівники - вчителі фізичної культури Кійко Володимир Миколайович, Вознюк Тетяна Миколаївна)

 

Бурковського Дмитра

учня 4 класу

за зайняте ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні" у номінації "Вишневі усмішки"

(Керівник - педагог-організатор ліцею Клімашевська Олена Олександрівна)

 

Купчак Катерину

ученицю 11-Б класу

за зайняте ІІІ місце

у міському турнірі з правознавства

у складі збірної команди НВК №10, ЗОШ І-ІІ ст. №11 - колегіум, гімназії №4 ім. Модеста Левицького

(Керівник - вчитель правознавства Михальчук Валерій Олександрович)

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання