Неділя, 19.11.2017, 22:25
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "ЛНВК ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

Вітаємо!

Команду учнів 5 класу у складі:

Алкіна Дениса,

Кульчицького Кирила,

Петрука Назара,

за зайняті

І місце (результати Інтернет-голосування),

ІІІ місце (за рішенням журі)

у міському конкурсі "Дім для друга"

(керівник - вчитель трудового навчання Форманюк Сергій Гаврилович)

 

Сохацького Павла,

учня 8 класу

за зайняте І місце

у ІІ міському конкурсі читців "Літературне гроно"

(керівник - педагог-організатор Клімашевська Олена Олександрівна)

 

Бурковсько Дмитра,

учня 3 класу

за зайняте І місце

у ІІ міському конкурсі читців "Літературне гроно"

(керівник - педагог-організатор Клімашевська Олена Олександрівна)

 

Купчак Катерину,

ученицю 10-Б класу

за зайняте ІІ місце

у міському етапі VIII Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

(керівник - вчитель української мови та літератури Долонська Тетяна Олексіївна)

 

Каліш Соломію,

ученицю 5 класу

за зайняте ІІ місце

у міському етапі VIII Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

(керівник - вчитель української мови та літератури Сень Юлія Анатоліївна)

 

Збірну команду учнів школи у складі:

Павла Панфілова,

Соломії Каліш,

Вадима Мельничука,

Богдана Саковця,

Сабіни Мельничук,

Катерини Назарчук,

Максима Левицького,

Евеліни Панфілової,

Христини Алєксєєнко,

Назара Чашука,

Іванни Саковець,

Анастасії Морозової

Павла Місіюка,

за зайняте ІІІ місце

у міському фестивалі "Нащадки козацької слави"

(керівники - вчителі фізичної культури Вознюк Тетяна Миколаївна, Кійко Володимир Миколайович)

 

Сохацького Павла,

учня 8 класу

за зайняте ІІ місце

у міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"

(керівник - педагог-організатор Клімашевська Олена Олександрівна)

 

Збірну команду учнів школи у складі:

Зубчика Назара,

Михальчука Гарика,

Аврамишина Сергія,

Калькова Дмитра,

учнів 11-Г класу

за зайняте ІІ місце

у міській Спартакіаді серед допризивної молоді

(керівник - вчитель предмета "Захист Вітчизни" Чуйко Василь Семенович)

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Корисні посилання