Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Веселі старти до Дня Святого Миколая»

18 грудня, в рамках проведення Всеукраїнських спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!», «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно із педагогами Луцького ліцею Луцької міської ради провів змагання «Веселі старти» до Дня Святого Миколая серед учнів 5-7 класів. У програмі свята - естафети «Комбінована», «Знайди кульку», «Біг з перешкодами», «Біг у парі», «По купинах».

Щороку подібні змагання проводяться з метою популяризації здорового способу життя, організації активного дозвілля здобувачів освіти.

Переможцем змагань стала команда 7 класу, ІІ місце – команда 6 класу, ІІІ місце – команда 5 класу. Переможці та призери були нагороджені дипломами КЗ «Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради», а також усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від Святого Миколая!

Учасники свята, педагогічний колектив та адміністрація ліцею вдячні працівникам міського центру здоров’я населення «Спорт для всіх» за справжнє свято спорту та за турботу про наших вихованців. Усім гарних новорічних та Різдвяних свят!