Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Важка атлетика

У Луцьку 5 – 7 грудня проходив Всеукраїнський турнір з важкої атлетики пам’яті першого майстра спорту на Волині А.Л.Хвесика.

У змаганнях приймали участь й учні нашого ліцею. Цьок Назарій, учень 8 класу, зайняв І місце у ваговій категорії до 49 кг., піднявши у сумі двоборства 90 кг. У цій же категорії учень 9-А класу Савонік Максим виборов ІІІ місце з сумою двоборства 84 кг.

У ваговій категорії 55 кг. Учень 9-А класу Сохацький Павло піднявся на другу сходинку п’єдесталу, сума двоборства – 145 кг.

Мартинюк Тимофій, учень 11-Б, у ваговій категорії 61 кг. з сумою двоборства 124 кг. зайняв ІV місце.

До змагань спортсменів підготував тренер-викладач, майстер спорту України міжнародного класу Віталій Волков.