Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивна майстерність Іванни Саковець

Учениця 9-А класу Луцького НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів — правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» Іванна Саковець здобула перемогу на престижних спортивних змаганнях, які відбулися 19 вересня 2017 року на стадіоні «Авангард». Юніорка виборола перше місце в особистому заліку (біг на дистанцію в 100 метрів) під час командного чемпіонату Волинської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.

Учасники турніру — це 12 команд та 275 школярів із 9-10-х класів усієї області. Програма — 10 видів змагань (біг на довгі та короткі дистанції, стрибки в довжину, стрибки у висоту, штовхання ядра та метання списа, «скандинавська» естафета).

Дев’ятикласниця висловлює щиру вдячність тренеру команди юних легкоатлетів Луцького району Козловичу Олександру Євгеновичу, директору школи-інтернату міста Луцька Дудичу Анатолію Миколайовичу, вчителю фізичної культури Піддубному Дмитру Леонідовичу, вихователю Матьорі Ігорю Юрійовичу за постійну підтримку та розуміння важливості спортивних здобутків для рідного Волинського краю.