Вівторок, 18.02.2020, 20:28
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Луцький ліцей Луцької міської ради Волинської області"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Семінар-практикум

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Луцький ліцей Луцької міської ради Волинської області» 20 листопада 2018 року в навчальному закладі пройшов семінар-практикум на тему: «Роль фахової та методичної підготовки й професійної майстерності вихователів у створенні умов для розвитку соціальної та пізнавальної активності школярів, самореалізації особистості».

Мета семінару:

  • розширити виховний потенціал навчального закладу;

  • розвивати вміння застосовувати акмеологічні технології у професійних підходах до виховання школярів;

  • стимулювати власний творчий пошук змісту, методів, форм і засобів виховання, що передбачає свободу, творчість і задоволення як вихованців, та і вихователів.

На семінар була запрошена керівник дослідно-експериментальної діяльності у навчальному закладі Лук’янчук Галина Ярославівна, старший викладач Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Програму проведення семінару-практикуму підготувала керівник методичного об’єднання вихователів ліцейних класів Клімашевська Олена Олександрівна. До програми семінару ввійшли такі питання:

  1. Роль фахової та методичної підготовки й професійної майстерності вихователів у створенні умов для розвитку соціальної та пізнавальної активності школярів, самореалізації особистості.

  2. Фахова підготовка вихователя у створенні умов для розвитку соціальної та пізнавальної активності школярів.

  3. Роль методичної підготовки вихователя у створенні умов для розвитку соціальної та пізнавальної активності школярів.

  4. Роль професійної майстерності вихователя у розвитку соціальної та пізнавальної активності старшокласників.

  5. Ефективність створення сприятливих умов у навчальному закладі як основа розвитку й самореалізації особистості.

Перше питання програми розкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Кухарчук Лариса Василівна, яка розповіла про акмеологічні технології, які впроваджуються в ліцеї з метою розвитку соціальної та пізнавальної активності школярів, і звернула увагу на роль фахової та методичної підготовки й професійної майстерності вихователів у створенні умов для розвитку соціальної та пізнавальної активності школярів, самореалізації особистості.

Свою фахову підготовку у створенні умов для розвитку соціальної та пізнавальної активності школярів продемонструвала на конкретних прикладах зі своєї роботи вихователь Клімашевська Олена Олександрівна. Учасники семінару мали можливість побачити фільм про роботу Клімашевської О.О. з учнями 9-Б проліцейного класу щодо створення умов для розвитку соціальної та пізнавальної активності учнів класу.

Про роль методичної підготовки вихователя у створенні умов для розвитку соціальної та пізнавальної активності школярів розповіла вихователь 11-В класу Герлинська Тетяна Леонідівна. Вона представила відео фрагмент проведеної в класі «Ради профілактики правопорушень» і показала, яку роль відіграє методична підготовка вихователя для проведення відповідних заходів щодо створення умов для розвитку соціальної та пізнавальної активності школярів.

Вихователь 10-А класу Куксенко Лілія Віталіївна представила матеріали з досвіду роботи з учнями старших класів і розповіла про роль професійної майстерності вихователя для розвитку соціальної та пізнавальної активності старшокласників.

Про ефективність створення сприятливих умов у навчальному закладі як основа розвитку й самореалізації особистості доповіла вихователь 10-Б класу Гончарук Наталія Леонідівна, продемонструвавши відповідні матеріали з досвіду роботи з учнями ліцейних класів.

На завершення семінару виступила керівник дослідно-експериментальної роботи Лук’янчук Галина Ярославівна, яка підбила підсумок семінару і роздала оціночні картки, на яких учасники семінару мали можливість поставити оцінку проведення семінару за 10-ти бальною системою. Всі присутні на семінарі обмінялися думками.

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Корисні посилання