Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Витривалість, наполегливість та бажання перемоги

Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, зміцнює здоров’я, формує характер. Спорт розвиває спритність, витривалість, а також дарує позитивні емоції. Зазвичай, коли спортсмен здобуває омріяну перемогу.

14 квітня 2018 року в м. Луцьку відбувся відкритий Всеукраїнський турнір із дзюдо пам’яті Волинських майстрів дзюдо під патронатом Федерації дзюдо України. 217 юних дзюдоїстів із різних куточків нашої держави мірялися силою, розумом, швидкістю реакції.

На почесний п’єдестал на цих змаганнях піднявся учень 7-Б класу Луцького НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів-правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» Куць Владислав. Здобуті ним золота медаль (вагова категорія + 66 кг) та І (перше) місце стали результатом наполегливості та прагнення перемогти.