Четвер, 21.03.2019, 20:49
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Луцький ліцей Луцької міської ради Волинської області"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Успішна адаптація п’ятикласників – у центрі уваги учасників психолого-педагогічного консиліуму

На початку листопада 2017 року в КЗ «ЛНВК ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів- правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» відповідно до плану роботи школи було проведено психолого-педагогічний консиліум на тему: «Адаптація учнів 5 класу до школи ІІ ступеня».

Виступ заступника директора з навчально-виховної роботи Н.Л. Кобилинської був присвячений аналізу Плану заходів по забезпеченню успішної адаптації учнів 5 класу до навчання в школі середньої ланки у 2017-2018 н. р. Куратор консиліуму відмітила, що вчителі, які працюють у школі ІІ ступеня, ознайомлені з навчальними програмами, посібниками школи І ступеня з метою реалізації наступності при викладанні предметів; у вересні 2017 року проведено вхідні контрольні роботи з української мови та математики, класовод Т.А. Гриб у вересні-жовтні 2017 року відвідала уроки своїх вихованців.

Медсестра Т.О. Гезун надала інформацію про стан здоров’я і фізичного розвитку кожного п’ятикласника. Класний керівник 5 класу О.В. Антонюк та вихователь І.А. Троцюк ознайомили вчителів-предметників із рівнем успішності учнів 5 класу та розповіли їм про власні методи й форми роботи з вихованцями.

Соціальний педагог О.М. Матвієць представила соціальний паспорт 5 класу. Практичний психолог М.В. Мотовільська проаналізувала результати проведених діагностик (рівень тривожності учнів, мотивація до навчання, статус в учнівському колективі, вади особистісного розвитку); розповіла про створений банк даних «Обдаровані та талановиті діти» (соціальна, художня, психомоторна, інтелектуальна, академічна та творча обдарованість), презентувала власні рекомендації для вчителів, які працюють у 5 класі.

Логопед школи Г.І. Генсецька інформувала учасників консиліуму про вади мовленнєвого розвитку та роботу, проведену з п’ятикласниками, які потребували допомоги фахівця. Педагоги Г.Б. Шрай, Ю.А. Сень, О.М. Федчук, Л.В. Янчук, С.М. Кушнерук, С.П. Косинець, І.І. Кірілкіна, Н.В. Білевич, М.М. Сидорук, С.Г. Форманюк висловили власні думки щодо питань адаптації школярів до школи ІІ ступеня. Класовод Т.А. Гриб розповіла педагогам про найяскравіші сторінки життя її вихованців з вересня 2013 року по травень 2017. Пропозиціями директора школи А.М. Дудича стали подальша індивідуально-групова робота практичного психолога з учнями 5 класу та проведення повторного педагогічного консиліуму, присвяченого питанням діяльності 5 класу, в січні 2018 року.

Усі учасники психолого-педагогічного консиліуму переконані, що пріоритетним напрямком результативної адаптації учнів 5 класу до навчання в середній школи стане цілеспрямована координація діяльності класного керівника, вихователя, вчителів та батьків учнів або осіб, які їх замінюють.

Наталія Кобилинська, заступник директора

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Корисні посилання