П`ятниця, 20.07.2018, 15:27
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "ЛНВК ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Перемога юних знавців природи на конкурсі «Колосок»

Одним із завдань Міжнародного інтерактивного учнівського природничого конкурсу «Колосок» є наукова популяризація природничих наук серед учнів. Щороку восени (листопад) та навесні (квітень) учитель біології Чепчук Людмила Петрівна, координатор Конкурсу в КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області», за дорученням куратора роботи з обдарованими дітьми, заступника директора з навчально-виховної роботи Юрченко Інни Олексіївни організовує роботу з учнями з метою формування їх цілісного погляду на навколишній світ, уявлень про наукову картину світу, вироблену сучасним природознавством.

У 2017 році учасниками першого (осіннього) етапу «Колоска» стали 57 учнів закладу освіти. Його переможцями («Золотий колосок») було визнано п’ятьох учнів школи ІІ ступеня (п’ятикласники Янчук Юлія, Челик Аліна, Завада Фловіана; шестикласники Коцун Анастасія, Цибуліна Галина).

Першого березня 2018 року в школі І ступеня було проведено лінійку, на якій відбулося нагородження учасників і переможців Міжнародного інтерактивного конкурсу «Колосок». Учитель біології Чепчук Людмила Петрівна подякувала школярам за активну участь у конкурсі. 38 учнів отримали сертифікати «Золотий колосок», серед них – 15 учнів 1 класу (класовод Гриб Тетяна Андріївна), 13 учнів 2 класу (класовод Каращук Тетяна Юріївна), 5 учнів 3 класу (класовод Фелісієнко Валентина Іванівна), 5 учнів 4 класу (класовод Мартинюк Лариса Петрівна). Заступник директора з навчально-виховної роботи Кобилинська Наталія Леонідівна привітала своїх талановитих учнів та ініціативних учителів із перемогою.

Сертифікат «Золотий колосок» отримали учні 1 класу (Андрієвський Богдан, Бондарук Денис, Бонк Володимир, Веремчук Андрій, Вилічко Карина, Власюк Роман, Ковальчук Анастасія, Кудрик Арсен, Левицька Божена, Лукашко Софія, Мунчанова Ангеліна, Сенюк Ілля, Сорочук Артем, Щуревська Маргарита, Юхимчук Христина); учні 2 класу (Веселовська Владислава, Вилічко Назар, Гарбар Богдан, Дмитрук Іванна, Ємець Ярина, Козак Естер, Левшун Іван, Лівіцький Вадим, Островець Дмитро, Савонік Ігор, Свістак Анна, Спільнюк Катерина, Суха Анжела); учні 3 класу (Бурковський Дмитро, Жомірук Олександра, Матрунчик Владислава, Мєдвєдєва Олександра, Самарчук Артем); учні 4 класу (Банада Назарій, Єськова Єва, Климовець Вадим, Репета Владислав, Якубюк Артемій).

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні посилання