Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Моє покликання – перемога

21-23 квітня 2017 року в місті Тернопіль відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. У спортивних боях взяли участь 600 спортсменів віком від 10 до 21 року.

Спорт об’єднує людей та Україну, адже на змаганнях були представлені всі області нашої Батьківщини. Змішані єдиноборства активно розвиваються і стають популярними.

У командному заліку чемпіоном України стали одесити, срібло отримала Дніпропетровська область, а бронзу – Волинь.

У національних змаганнях учень КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» Пасич Іван виборов перше місце, перемігши спортсменів із Кіровоградської, Одеської, Дніпропетровської областей (вікова категорія 12-13 років, вагова - до 45 кг).

Іван навчається у 8-А класі (класний керівник – Хмарук Юрій Олегович). Заняття бойовими мистецтвами хлопець називає своїм покликанням, адже завдяки спорту став активною, упевненою у власних силах людиною. Восьмикласник вдячний директору навчального закладу Дудичу Анатолію Миколайовичу, який першим привітав його із перемогою та якому він зміг із гордістю продемонструвати спортивні відзнаки – медаль та грамоту.