Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Як брати Пасичі спортивні перемоги здобували…

Іван Пасич (9-А клас) та Юрій Пасич (8-А клас) навчаються в Луцькому НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» вже другий рік поспіль. Хлопці – відомі спортсмени та переможці багатьох турнірів і змагань.

16-17 вересня 2017 року вони здобули перемогу на Всеукраїнському відкритому традиційному турнірі зі змішаних єдиноборств ММА, присвяченому 410-ій річниці міста Тульчин (Вінницька область) та 10-ій річниці заснування Спортивного Клубу «Гепард». Брати завоювали перші місця (Іван – у віковій групі 14-15 років; вагова категорія до 52 кг; Юрій – у віковій групі 12-13 років; вагова категорія 48 кг).

23 вересня 2017 року Іван та Юрій здобули перемогу на відкритому кубку міста Ковеля із кікбоксингу ВАКО. Учасниками турніру стали 49 спортсменів із шести клубів Волині. Клуб братів Пасичів «Воїн» за підсумками змагань виборов командне друге місце.

Іван Пасич зайняв перше місце в ринговій дисципліні фул-контакт; вагова категорія 54 кг. У Юрія Пасича теж перше місце (рингова дисципліна – лоу-кік, вагова категорія 51 кг).

Юні спортсмени вдячні своєму наставнику – тренеру СК «Воїн», майстру спорту з бойового самбо Зінчуку Андрію Олександровичу директору школи-інтернату міста Луцька Дудичу Анатолію Миколайовичу, класному керівнику 8-А класу Сімоновій Ніні Олександрівні за постійну допомогу й підтримку.