Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чемпіонат України з важкої атлетики

У місті Славутич, Київської області з 12 по 16 квітня 2016 року проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. В змаганнях взяли участь 330 важкоатлетів з усієї України.

У складі збірної команди Волинської області, яка складалася з 7 дівчат і 8 юнаків, змагалися 4 спортсмени нашого ліцею.

У ваговій категорії 48 кг приймала участь учениця 9 класу Щаслива Вікторія. У ривку, піднявши штангу вагою 32 кг, штовхнувши 40 кг, отримала суму двоборства 72 кг, посівши 10 місце.

Щаслива Вікторія

У ваговій категорії +69 кг за нагороди змагалася однокласниця Вікторії Олейник Олександра. У ривку вона завоювала малу бронзову медаль, підкоривши штангу вагою 50 кг, у поштовху 4 місце – 62 кг, що у сумі двоборства дало змогу їй отримати високе 4 місце у Чемпіонаті.

Олейник Олександра

Серед юнаків, учень 10 класу Бардюк Степан, у ваговій категорії 62 кг виборов 6 місце. Результат у ривку - 91 кг, у поштовху– 107 кг, сума двоборства - 198 кг.

Бардюк Степан

Приймак Сергій, який є випускником ліцею 2015 року, змагався у ваговій категорії +94 кг. Виконав ривок 85 кг, штовхнув штангу вагою 108 кг і у сумі двоборства, зібравши 193 кг, посів 10 місце.

У командному заліку Чемпіонату України збірна команда Волинської області посіла 4 місце.

Степан Бардюк тренується під керівництвом тренера-викладача ВФСТ «Колос» Вальчука Юрія Єрофійовича.

Вікторія, Олександра та Сергій – під керівництвом тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи «Юний динамівець» Волкова Віталія Анатолійовича у спеціалізованому спортивному залі ліцею.